page title icon Warunki korzystania z serwisu

WARUNKI KORZYSTANIA Z SERWISU

Postanowienia wstępne
Witryna internetowa https://kuwolnosci.org została udostępniona Użytkownikom przez fundację „Ku wolności” z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Marywilskiej 67. Zebrane tutaj informacje dotyczącezo fundacji „Ku wolności” zostały przekazane z dochowaniem najwyższej staranności przy ich wyborze.
Uzyskanie dostępu do strony https://kuwolnosci.org oznacza akceptację poniższych Warunków Korzystania z Serwisu z wyłączeniem jakichkolwiek zastrzeżeń. Warunki te są udostępnione zarówno do bezpośredniego zapoznania się jak i do druku.
Użytkowanie niniejszej witryny internetowej wymaga dostępu do systemu teleinformatycznego
Do korzystania z niniejszego serwisu internetowego konieczne jest posiadanie przez Państwa dostępu do systemu teleinformatycznego w minimalnej konfiguracji: komputer podłączony do sieci Internet, korzystający z przeglądarek internetowych.
Korzystanie z niniejszego serwisu może zostać zakończone przez Państwa w każdej chwili.
Podstawowe zasady korzystania z serwisu
  1. Ku wolności , właściciel https://kuwolnosci.org zobowiązuje się nie przetwarzać, nie udostępniać jak też nie wykorzystywać w żadnym innym celu, niż wynikającym z jego przeznaczenia a w szczególności w celach marketingowych danych przesyłanych przez korzystających ze strony https://kuwolnosci.org/
  2. W przypadku danych przesyłanych przez Korzystającego w trakcie wypełniania formularza automatycznej rezerwacji auta albo formularza kontaktowego (imię i nazwisko, dane szkody, numer telefonu, adres email) ww. dane mogą być użyte tylko do przekazania informacji zwrotnej odnośnie oferty firmy.
  3. Na stronie https://kuwolnosci.org może być wykorzystywana technika „cookies”.
  4. Dane pozyskane w przypadku analizy logów serwera (adres IP, domena) mogą być użyte tylko w celu prowadzenia statystyki oglądalności serwisu https://kuwolnosci.org oraz do zarządzania serwerami https://kuwolnosci.org.
  5. Zasady użytkowania zewnętrznych serwisów, do których linki są zamieszczone na stronie https://kuwolnosci.org są uregulowane odrębnie.
  6. W razie dodatkowych pytań dotyczących zasad użytkowania serwisu https://kuwolnosci.org/, zapraszamy do kontaktu z webmasterem: e-mail: kontakt@kuwolnosci.org.