page title icon o nas

Jacek „Heres” Zajkowski

artysta hip-hopowy i profilaktyk, członek grupy Wyrwani z Niewoli odpowiedzialny za rap, teksty i produkcję muzyczną. Kiedyś człowiek pogrążony w wielu uzależnieniach, bez perspektyw. Dzisiaj wzór dla wielu młodych chłopców i mężczyzn. Od ponad 6 lat udowadnia, że można żyć inaczej, można odkrywać swoje pasję, talenty. Zaraża innych do odkrywania ich w sobie. Wydał dwie płyty. Za ostatnią otrzymał nagrodę główną Feniks 2015 w kategorii „muzyka chrześcijańska”.

Piotr Zalewski

psychoterapeuta, mgr psychologii, specjalizujący się w psychologii klinicznej, zajmującej się profilaktyką, diagnostyką i terapią zaburzeń psychicznych i zaburzeń zachowania, tytuł pracy magisterskiej: „Wartości i nadzieja na sukces jako czynniki psychologiczne pomocne w profilaktyce uniwersalnej”. Autor publikacji pt. Wyrwani z Niewoli oraz współautor programu profilaktycznego „Ku Wolności”, profilaktyk, lider grupy Wyrwani z Niewoli. Niegdyś zaniedbał edukację, zszedł na drogę przestępczą, miał depresję. Będąc na dnie rozpaczy zapragnął zmiany życia i zwrócił się z prośbą o pomoc do Boga. Przyszła zmiana, „prawdziwie” życie. Poszedł na studia. Wybrał psychologię, by skutecznie pomagać innym osobom. Napisał książkę, wydaną pt: „Wyrwani z Niewoli.

Topics we discuss

Pretium lorem primis senectus habitasse lectus scelerisque ultricies tortor suspendisse adipiscing fusce morbi volutpat pellentesque consectetur risus curae sociis eleifend lectus.

The latest advancements in technology

Digital marketing and the latest tools

How to incorporate the latest tech in your business

Goals of Our Podcast

Pretium lorem primis senectus habitasse lectus scelerisque ultricies tortor suspendisse adipiscing fusce morbi volutpat pellentesque consectetur risus curae sociis eleifend lectus.

To inform, inspire and educate our audience

Feature guest and products that bring you value

Continuously improve and deliver the best content

Subscribe to receive the latest episodes in your inbox

available on